Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

PRONÁJEM 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

12 000 Kč za měsíc

Cihlový dům se nachází v krásné rezidenční městské části Brno – Líšeň na ulici Zahradní. Pouhých cca 20 minut od centra města. Jedná se o prostor ve sníženém přízemí řadového obytného domu. Prostor je zkolaudován jako nebytový prostor - ateliér. Je vhodný i k trvalému bydlení. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí domu. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech 72 m². Prostor prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Ihned k..

PRODEJ BYTU 3+1 NA ULICI PONÁVKA/KOLIŠTĚ, BRNO

PRODEJ BYTU 3+1 NA ULICI PONÁVKA/KOLIŠTĚ, BRNO

6 600 000 Kč

Nabízíme převod členských práv ke krásnému družstevnímu bytu 3+1 s lodžií v Brně na ulici Ponávka. Jen pár metrů od Malinovského náměstí. Byt se nachází ve 4. podlaží šestipodlažního domu s výtahem. Okna do ulice Ponávka. Vstup z ulice Koliště. Prostorná chodba, kuchyně s kuchyňskou linkou (z r. 2015), koupelna s vanou, samostatné WC, dva neprůchozí pokoje, jeden průchozí s lodžií. K bytu je oddělená komora, vstup ze společné chodby. Celková plocha bytu činí 119 m2 + lodžie..

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 79m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 79m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

7 315 000 Kč

REZIDENCE "DŮM V LESE" JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka (mezonet) č. 7 se nachází v 1. a 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 79m² + terasa o výměře 20m². Součástí jednotky je i sklad v 1. PP. Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle..

Prodej, Jednotka č. 6 3+kk, 72m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

Prodej, Jednotka č. 6 3+kk, 72m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

6 720 000 Kč

REZIDENCE "DŮM V LESE" JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka (mezonet) č. 6 se nachází v 1. a 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 72m² + terasa o výměře 20m². Součástí jednotky je i sklad v 1. PP. Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle..

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

4 890 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován bude jako nebytový prostor - ateliér. Bude vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí. Jednotka č. 602: Dispozice je 2+1 o rozměrech cca 58,5m2. Jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh stavby dle klientských..

Prodej, Jednotka č. 5 3+kk, 54m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

Prodej, Jednotka č. 5 3+kk, 54m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

5 190 000 Kč

REZIDENCE "DŮM V LESE" JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka (mezonet) č. 5 se nachází v 1. a 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 54m² + terasa o výměře 20m². Součástí jednotky je i sklad v 1. PP. Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle..

Prodej, Jednotka č. 8 3+kk, 87m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

Prodej, Jednotka č. 8 3+kk, 87m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

7 995 000 Kč

REZIDENCE "DŮM V LESE" JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka (mezonet) č. 8 se nachází v 1. a 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 87m² + terasa o výměře 20m². Součástí jednotky je i sklad v 1. PP. Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle..

Prodej, Byt 2+1, 83m² - Brno-město - ulice Úvoz

Prodej, Byt 2+1, 83m² - Brno-město - ulice Úvoz

7 490 000 Kč

Cihlový dům se nachází v žádané městské části Brno – město na ulici Úvoz. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt v pátém nadzemním patře řadového obytného domu. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech celkem 83m². Byt je před rekonstrukcí. Možno zajistit kompletní rekonstrukci, která by se ocenila individuálně. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Provize: 5% z kupní ceny. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též..