Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Jednotka č. 5 2+kk, 47m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 5 2+kk, 47m² - Brno - REZERVOVÁNO

3 855 000 Kč

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 5 se nachází v 1. patře s terasami. Dispozice je 2+KK o rozměrech 47m² + terasy o výměře 5m² a 7m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Jednotka č. 2 2+kk, 41m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 2 2+kk, 41m² - Brno - REZERVOVÁNO

4 080 000 Kč

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 2 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 2+KK o rozměrech 41m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 75m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 75m² - Brno - REZERVOVÁNO

6 660 000 Kč

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 7 se nachází v 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 75m² + terasy o výměře 5m² a 18m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Jednotka č. 8 3+kk, 72m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 8 3+kk, 72m² - Brno - REZERVOVÁNO

5 940 000 Kč

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 8 se nachází v 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 72m² + terasy o výměře 5m² a 13m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Jednotka č. 6 4+kk, 84m² - Brno

Prodej, Jednotka č. 6 4+kk, 84m² - Brno

6 990 000 Kč

REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 6 se nachází v 1. patře s terasami. Dispozice je 4+KK o rozměrech 84m² + terasy o výměře 8m², 5m² a 12m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno

5 040 000 Kč

REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 1 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 3+KK o rozměrech 53m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme..

Prodej, Jednotka č. 3 4+kk, 80m² - Brno

Prodej, Jednotka č. 3 4+kk, 80m² - Brno

7 200 000 Kč

REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 3 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 4+KK o rozměrech 80m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme..

Prodej, Byt 3+1, 90m² - Brno - Veveří, ulice Údolní, byt č. 4

Prodej, Byt 3+1, 90m² - Brno - Veveří, ulice Údolní, byt č. 4

6 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné žádané městské části Brno – město na ulici Údolní. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt v prvním patře řadového obytného domu s výtahem. Dispozice prostoru je 3+1 o rozměrech 90 m². Byt je před rekonstrukcí. Možno zajistit kompletní rekonstrukci, která by se ocenila individuálně. Vizualizace je ilustrační. Fotografie jsou z jiného již zrekonstruovaného bytu ve stejném domě. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Nabízíme..

Prodej, Obchodní prostory, 108m² - Brno - Ponava, ulice Staňkova

Prodej, Obchodní prostory, 108m² - Brno - Ponava, ulice Staňkova

6 980 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován byl jako jiný nebytový prostor. Je vhodný pro služby jako je: kadeřnický nebo kosmetický salón, masáže, obchod, kanceláře, sklad atd. Jedná se o prostor ve sníženém přízemí s přímým vstupem na společný dvůr. Dispozice je 2 a více místností o rozměrech cca 108 m2. Možnost rozdělení na dvě samostatné jednotky. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za..

Pronájem, Byt 3+kk, 90m² - Brno-Veveří, ulice Veveří, byt č. 7

Pronájem, Byt 3+kk, 90m² - Brno-Veveří, ulice Veveří, byt č. 7

19 800 Kč za měsíc

Cihlový dům se nachází v krásné žádané městské části Brno – město na ulici Údolní. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt ve třetím patře řadového obytného domu s výtahem. Dispozice prostoru je 3+KK o rozměrech 90 m². Byt prošel celkovou rekonstrukcí. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Byt je volný ihned. Cena nájmu: 19 800 Kč/měs. Služby (záloha na vodu za osobu): 200 Kč/měs. Elektřina: bude přepsaná na nájemníka. Kauce: 1 krát měsíční platba nájmu a..