Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 17 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRONÁJEM 3+1 NA ULICI STAŇKOVA, BRNO - KRÁLOVO POLE

PRONÁJEM 3+1 NA ULICI STAŇKOVA, BRNO - KRÁLOVO POLE

14 900 Kč za měsíc

Tento krásný prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován byl jako nebytový prostor - ateliér. Je vhodný i k trvalému bydlení. Jedná se tedy o obytný ateliér v přízemí s přímým vstupem na společný dvůr. Dispozice je 3+1 o rozměrech cca 80m2. Prostor je kompletně zrekonstruovaný v roce 2016 a zařízený novým sprchovým koutem, WC a kuchyňskou linkou. Byt je volný od 1.5.2021. Byt se možný zařídit vybavením. Cena..

Prodej, Jednotka č. 5 2+kk, 47m² - Brno

Prodej, Jednotka č. 5 2+kk, 47m² - Brno

3 855 000 Kč

REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 5 se nachází v 1. patře s terasami. Dispozice je 2+KK o rozměrech 47m² + terasy o výměře 5m² a 7m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na požádání. Energetická..

Prodej, Byty 2+1, 48,1m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

Prodej, Byty 2+1, 48,1m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

3 980 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován bude jako nebytový prostor - ateliér. Bude vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí s přímým vstupem na společný dvůr. Jednotka č. 607: Dispozice je 2+1 o rozměrech cca 48,1m2. Jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno..

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

4 890 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován bude jako nebytový prostor - ateliér. Bude vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí. Jednotka č. 602: Dispozice je 2+1 o rozměrech cca 58,5m2. Jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh stavby dle klientských..

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno - REZERVOVÁNO

rezervováno

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 1 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 3+KK o rozměrech 53m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Jednotka č. 3 4+kk, 80m² - Brno - PRODÁNO

Prodej, Jednotka č. 3 4+kk, 80m² - Brno - PRODÁNO

rezervováno

PRODÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 3 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 4+KK o rozměrech 80m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Jednotka č. 2 2+kk, 41m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 2 2+kk, 41m² - Brno - REZERVOVÁNO

rezervováno

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 2 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 2+KK o rozměrech 41m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Pronájem, Byt 3+1, 98m² - Brno - Královo Pole

Pronájem, Byt 3+1, 98m² - Brno - Královo Pole

20 900 Kč za měsíc

Cihlový dům se nachází v krásné žádané městské části Brno – Královo pole na ulici Ruská. Pouhých cca 10 minut od centra města. Jedná se o byt v prvním patře řadového obytného domu. Dispozice prostoru je 3+1 o rozměrech 98 m², balkon cca 1 m², sklep cca 8 m². Byt prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Možno pronajmout i s vybavením. Cena nájmu: 20 900 Kč/měs. Služby (záloha na vodu za osobu): 230..

PRONÁJEM BYTU 1+1 S BALKÓNEM ULICI NA HAŠKOVA, BRNO - LESNÁ

PRONÁJEM BYTU 1+1 S BALKÓNEM ULICI NA HAŠKOVA, BRNO - LESNÁ

10 200 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu slunný byt 1+1 s balkónem na ulici Haškova, Lesná. Bytová jednotka se nachází v 5. patře / 7. pater panelového domu s výtahem (dům je po revitalizaci: nová fasáda včetně zateplení). Celková plocha je 38 m2 + sklep, který je možné využívat. Popis: předsíň, ze které jsou vstupy do všech místností - nově zrekontruovaná koupelna (vana, umyvadlo), WC, dále pokoj, který má vstup na prostorný balkón. Dále z předsíně je vstup do kuchyně, kde je nová kuchyňská linka, sporák..

Pronájem, Byt 3+1, 82m² - Brno - ulice Merhautova

Pronájem, Byt 3+1, 82m² - Brno - ulice Merhautova

17 900 Kč za měsíc

Dispozice bytu je 3+1 o rozměrech 82m². Pokoje jsou neprůchozí. Byt je volný ihned. Možno pronajmout i s vybavením. Cena nájmu: 17 900 Kč/měs. Služby (záloha na vodu za osobu): 200 Kč/měs. Elektřina: bude přepsaná na nájemníka. Kauce: 1 krát měsíční platba nájmu a služeb. Provize: 1 krát měsíční platba nájmu a služeb. Parkování je možné zajistit na nedalekém pronajatém parkovacím místě. Pro bližší informace nebo domluvu termínu prohlídky piště na e-mail:..