Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byt 2+1, 47m² - Brno - Černá Pole, ulice Slepá

Prodej, Byt 2+1, 47m² - Brno - Černá Pole, ulice Slepá

5 239 500 Kč

Cihlový dům se nachází v žádané městské části Brno – Černá pole na ulici Slepá. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt v přízemí řadového obytného domu. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech celkem 47,2m². K bytu patří sklep, cca 2m². Byt je před rekonstrukcí. Možno zajistit kompletní rekonstrukci + 500 000 Kč. Jednalo by se o kompletní rekonstrukci včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím by bylo možno uzpůsobit průběh stavby dle klientských požadavků...

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

5 134 500 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován bude jako nebytový prostor - ateliér. Bude vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí. Jednotka č. 602: Dispozice je 2+1 o rozměrech cca 58,5m2. Jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh stavby dle klientských..

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 81m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 81m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

7 125 000 Kč

REZIDENCE "DŮM V LESE" JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka (mezonet) č. 7 se nachází v 1. a 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 81m² + terasa o výměře 8m². Součástí jednotky je i sklad v 1. PP. Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle..

Prodej, Jednotka č. 6 3+kk, 74m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

Prodej, Jednotka č. 6 3+kk, 74m² + terasa - Brno - Bystrc (Jelenice)

6 710 000 Kč

REZIDENCE "DŮM V LESE" JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka (mezonet) č. 6 se nachází v 1. a 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 74m² + terasa o výměře 14m². Součástí jednotky je i sklad v 1. PP. Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle..

Prodej, Byt 4+KK, 83m² - Brno-město - ulice Úvoz

Prodej, Byt 4+KK, 83m² - Brno-město - ulice Úvoz

7 490 000 Kč

Cihlový dům se nachází v žádané městské části Brno – město na ulici Úvoz. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt v pátém nadzemním patře řadového obytného domu. Dispozice prostoru je 4+KK o rozměrech celkem 83m². Byt je před rekonstrukcí. Možno zajistit kompletní rekonstrukci, která by se ocenila individuálně. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Provize: 5% z kupní ceny. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též..