Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 1+1, 33m² - Brno - Gorkého

Prodej, Byty 1+1, 33m² - Brno - Gorkého

2 490 000 Kč

Dům se nachází v žádané lokalitě Brno – Veveří, ulice Gorkého. Jedná se o přízemní ateliér v historickém domě. Dispozice prostoru je 1+1 o rozměrech 33m2, K nastěhování ihned. Energetická náročnost budovy: C. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též odborné poradenství a kompletní právní servis. Samozřejmostí je naprosté bezpečí uzavíraného obchodu za využití notářské či advokátní úschovy.

Prodej, Byt č. 2: 4+kk, 66m² + balkon 4m² - Brno - Židenice, ulice Bělohorská

Prodej, Byt č. 2: 4+kk, 66m² + balkon 4m² - Brno - Židenice, ulice Bělohorská

4 240 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice, na ulici Bělohorská. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt 2. nadzemním podlaží s balkonem v řadovém obytném domě. Dispozice bytu je 4+KK o rozměrech 65,6m² a balkon o výměře 3,7m². Byt projde v roce 2019 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Jinak se nabízí ve standardu. Energetická náročnost..

Prodej, Byt č. 1: 3+kk, 71m² + zahrada, předzahrádka, terasa  - Brno - Černovice

Prodej, Byt č. 1: 3+kk, 71m² + zahrada, předzahrádka, terasa - Brno - Černovice

4 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Černovice, na ulici Slámova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o přízemní obytný ateliér se zahradou v řadovém obytném domě. Dispozice je 3+KK o rozměrech 71,2m² , terasa o výměře 7,2m², předzahrádka 15m² a zadní zahrada 50 m². Byt prošel v roce 2019 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit si kuchyňskou linku. Byt je těsně před dokončením. Energetická..

Prodej, Byt č. 2: 2+kk, 43m² + terasa  - Brno - Černovice

Prodej, Byt č. 2: 2+kk, 43m² + terasa - Brno - Černovice

2 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Černovice, na ulici Slámova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se byt v 1. nadzemním podlaží s terasou v řadovém obytném domě. Dispozice je 2+KK o rozměrech 42,8m² a terasa o výměře 13,3m². Byt prošel v roce 2019 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit si kuchyňskou linku. Byt je těsně před dokončením. Energetická náročnost budovy zatím není zpracovaná,..

Prodej, Byt č. 4: 3+kk, 58m² + balkon  - Brno - Černovice

Prodej, Byt č. 4: 3+kk, 58m² + balkon - Brno - Černovice

3 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Černovice, na ulici Slámova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se byt v 3. nadzemním podlaží s balkonem v řadovém obytném domě. Dispozice je 3+KK o rozměrech 57,6m² a balkon o výměře 4,4m². Byt prošel v roce 2019 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit si kuchyňskou linku. Byt je těsně před dokončením. Energetická náročnost budovy zatím není zpracovaná,..

PRODEJ 3+1 NA ULICI STAŇKOVA, BRNO - KRÁLOVO POLE

PRODEJ 3+1 NA ULICI STAŇKOVA, BRNO - KRÁLOVO POLE

4 490 000 Kč

Tento krásný prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován byl jako nebytový prostor - ateliér. Je vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér v přízemí s přímým vstupem na společný dvůr. Dispozice je 3+1 o rozměrech cca 80m2. Prostor je kompletně zrekonstruovaný v roce 2016 a zařízený novým sprchovým koutem, WC a kuchyňskou linkou. Nabízíme vyřízení hypotečního..

PRODEJ 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

PRODEJ 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

3 930 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné rezidenční městské části Brno – Líšeň na ulici Zahradní. Pouhých cca 20 minut od centra města. Jedná se o prostor ve sníženém přízemí řadového obytného domu. Prostor je zkolaudován jako nebytový prostor - ateliér. Je vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí domu. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech 72 m². Prostor právě prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a..