Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

PRODEJ 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

PRODEJ 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

3 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné rezidenční městské části Brno – Líšeň na ulici Zahradní. Pouhých cca 20 minut od centra města. Jedná se o prostor ve sníženém přízemí řadového obytného domu. Prostor je zkolaudován jako nebytový prostor - ateliér. Je vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí domu. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech 72 m². Prostor právě prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a..

Prodej, Byt č. 2: 4+kk, 66m² + balkon 4m² - Brno - Židenice, ulice Bělohorská

Prodej, Byt č. 2: 4+kk, 66m² + balkon 4m² - Brno - Židenice, ulice Bělohorská

4 290 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice, na ulici Bělohorská. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt 2. nadzemním podlaží s balkonem v řadovém obytném domě. Dispozice bytu je 4+KK o rozměrech 65,6m² a balkon o výměře 3,7m². Byt projde v roce 2019 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Jinak se nabízí ve standardu. Energetická náročnost..

Pronájem, Byty 1+kk, 43m² - ulice Šmídkova, Žabovřesky

Pronájem, Byty 1+kk, 43m² - ulice Šmídkova, Žabovřesky

10 000 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu byt 1+KK na ulici Šmídkova, Žabovřesky. Bytová jednotka se nachází v 1. patře cihlového domu. Celková plocha je 43 m2. Popis: předsíň, ze které jsou vstupy do všech místností - koupelna (sprchový kout, umyvadlo) + WC, dále pokoj. Byt je vhodný pro 1-2 osoby. Majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat. K nastěhování ihned. Poplatky včetně elektřiny: 2700 Kč Kauce: 10 000 Kč Volný ihned.

Prodej, Byty 1+1, 23m² - Brno - Gorkého

Prodej, Byty 1+1, 23m² - Brno - Gorkého

2 490 000 Kč

Dům se nachází v žádané lokalitě Brno – Veveří, ulice Gorkého. Jedná se o přízemní ateliér v historickém domě. Dispozice prostoru je 1+1 o rozměrech 23m2 + místnost v exkluzivním užívání o výměře 10m2. K nastěhování ihned. Energetická náročnost budovy: C. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též odborné poradenství a kompletní právní servis. Samozřejmostí je naprosté bezpečí uzavíraného obchodu za využití notářské či advokátní úschovy.