Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byt č. 1: 3+kk, 76m² - Brno - Židenice

Prodej, Byt č. 1: 3+kk, 76m² - Brno - Židenice

5 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice, na ulici Taussigova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt v 1. nadzemním podlaží s terasou a zahradou v řadovém obytném domě. Dispozice bytu je 3+KK o rozměrech 75,8m² (včetně sklepa) a terasa se zahradou o výměře 28,2m². Byt projde v roce 2020 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Jinak se nabízí..

Prodej, Byt č. 2: 3+kk, 67m² - Brno - Židenice

Prodej, Byt č. 2: 3+kk, 67m² - Brno - Židenice

4 790 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice, na ulici Taussigova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt v 2. nadzemním podlaží s balkónem v řadovém obytném domě. Dispozice bytu je 3+KK o rozměrech 59,9 m² a balkón o výměře 7,5m². Byt projde v roce 2020 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Jinak se nabízí ve standardu. Energetická..

Prodej, Byt 3+1, 90m² - Brno - Veveří, ulice Údolní, byt č. 4

Prodej, Byt 3+1, 90m² - Brno - Veveří, ulice Údolní, byt č. 4

6 290 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné žádané městské části Brno – město na ulici Údolní. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt v prvním patře řadového obytného domu s výtahem. Dispozice prostoru je 3+1 o rozměrech 90 m². Byt je před rekonstrukcí. Možno zajistit kompletní rekonstrukci, která by se ocenila individuálně. Vizualizace je ilustrační. Fotografie jsou z jiného již zrekonstruovaného bytu ve stejném domě. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Nabízíme..

Prodej, Obchodní prostory, 108m² - Brno - Ponava, ulice Staňkova

Prodej, Obchodní prostory, 108m² - Brno - Ponava, ulice Staňkova

6 980 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován byl jako jiný nebytový prostor. Je vhodný pro služby jako je: kadeřnický nebo kosmetický salón, masáže, obchod, kanceláře, sklad atd. Jedná se o prostor ve sníženém přízemí s přímým vstupem na společný dvůr. Dispozice je 2 a více místností o rozměrech cca 108 m2. Možnost rozdělení na dvě samostatné jednotky. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za..