Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Jednotka č. 5 2+kk, 47m² - Brno

Prodej, Jednotka č. 5 2+kk, 47m² - Brno

3 855 000 Kč

REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 5 se nachází v 1. patře s terasami. Dispozice je 2+KK o rozměrech 47m² + terasy o výměře 5m² a 7m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na požádání. Energetická..

Prodej, Byty 2+1, 48,1m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

Prodej, Byty 2+1, 48,1m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

3 980 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován bude jako nebytový prostor - ateliér. Bude vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí s přímým vstupem na společný dvůr. Jednotka č. 607: Dispozice je 2+1 o rozměrech cca 48,1m2. Jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno..

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

Prodej, Byty 2+1, 58,5m² - Brno-Královo pole, ulice Staňkova

4 890 000 Kč

Tento prostor se nachází v žádané lokalitě v Králově Poli, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Zkolaudován bude jako nebytový prostor - ateliér. Bude vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér ve sníženém přízemí. Jednotka č. 602: Dispozice je 2+1 o rozměrech cca 58,5m2. Jednotka právě prochází kompletní rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh stavby dle klientských..

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno - REZERVOVÁNO

rezervováno

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 1 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 3+KK o rozměrech 53m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Jednotka č. 3 4+kk, 80m² - Brno - PRODÁNO

Prodej, Jednotka č. 3 4+kk, 80m² - Brno - PRODÁNO

rezervováno

PRODÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 3 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 4+KK o rozměrech 80m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Jednotka č. 2 2+kk, 41m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 2 2+kk, 41m² - Brno - REZERVOVÁNO

rezervováno

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 2 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 2+KK o rozměrech 41m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Jednotka č. 6 4+kk, 84m² - Brno

Prodej, Jednotka č. 6 4+kk, 84m² - Brno

6 990 000 Kč

REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 6 se nachází v 1. patře s terasami. Dispozice je 4+KK o rozměrech 84m² + terasy o výměře 8m², 5m² a 12m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Byt 3+1, 90m² - Brno - Veveří, ulice Údolní, byt č. 4

Prodej, Byt 3+1, 90m² - Brno - Veveří, ulice Údolní, byt č. 4

6 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné žádané městské části Brno – město na ulici Údolní. Pouhých pár minut od centra města. Jedná se o byt v prvním patře řadového obytného domu s výtahem. Dispozice prostoru je 3+1 o rozměrech 90 m². Byt je před rekonstrukcí. Možno zajistit kompletní rekonstrukci, která by se ocenila individuálně. Možnosti úpravy dispozice - viz půdorysy. K bytu je možno využívat velké společné zahrady. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých..

Prodej, Byt č. 3: 3+kk, 83m² - Brno - Židenice

Prodej, Byt č. 3: 3+kk, 83m² - Brno - Židenice

5 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice, na ulici Taussigova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt v 3. nadzemním podlaží s balkónem v řadovém obytném domě. Dispozice bytu je 3+KK o rozměrech 74,3 m² a balkón o výměře 8,2m². Byt prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Energetická náročnost budovy zatím není zpracovaná, proto uvádíme G, očekává se B nebo C. K nastěhování ihned. Nabízíme..

Prodej, Jednotka č. 4 3+kk, 58m² - Brno - PRODÁNO

Prodej, Jednotka č. 4 3+kk, 58m² - Brno - PRODÁNO

rezervováno

PRODÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 4 se nachází v 1. patře s terasou. Dispozice je 3+KK o rozměrech 58m² + terasa o výměře 6m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..