Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii byty" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1, 54m² + balón 3m²- Brno - Husovice

Prodej, Byty 2+1, 54m² + balón 3m²- Brno - Husovice

3 290 000 Kč

Tento krásný byt se nachází v klidné rezidenční části Husovic. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt v druhém nadzemním podlaží. Dispozice bytu je 2+1 o rozměrech 54 m2 + balkón cca 3m2. Byt je kompletně zrekonstruovaný v roce 2016 a zařízený novou vanou, WC a kuchyňskou linkou se spotřebiči. Zařízení je možné odkoupit. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též odborné poradenství a kompletní právní servis...

Prodej, Byty 1+1, 23m² - Brno - Gorkého

Prodej, Byty 1+1, 23m² - Brno - Gorkého

2 490 000 Kč

Dům se nachází v žádané lokalitě Brno – Veveří, ulice Gorkého. Jedná se o přízemní ateliér v historickém domě. Dispozice prostoru je 1+1 o rozměrech 23m2 + místnost v exkluzivním užívání o výměře 10m2. K nastěhování ihned. Energetická náročnost budovy: C. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též odborné poradenství a kompletní právní servis. Samozřejmostí je naprosté bezpečí uzavíraného obchodu za využití notářské či advokátní úschovy.

PRODEJ 2+1 NA ULICI MOŠNOVA, BRNO - ŽIDENICE

PRODEJ 2+1 NA ULICI MOŠNOVA, BRNO - ŽIDENICE

3 890 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o přízemní ateliér v řadovém obytném domě s přímým vstupem do zahrádky. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech 71m2 a zahradou o výměře cca 30m2. Prostor prošel v roce 2017-2018 celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím v bytě nikdo nebydlel. K nastěhování ihned. Energetická náročnost budovy: C. Nabízíme vyřízení hypotečního..

PRODEJ 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

PRODEJ 2+1 NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

3 790 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné rezidenční městské část Brno - Líšeň. Pouhých cca 20 minut od centra města. Jedná se o prostor v přízemí řadového obytného domu. Prostor je zkolaudován jako nebytový prostor - ateliér. Je vhodný i k trvalému bydlení. Lze na něj vyřídit hypoteční úvěr. Jedná se tedy o obytný ateliér v přízemí domu. Dispozice prostoru je 2+1 o rozměrech 72 m². Prostor právě prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. V bytě zatím nikdo..

PRODEJ BYTU 3+KK S TERASOU NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

PRODEJ BYTU 3+KK S TERASOU NA ULICI ZAHRADNÍ, BRNO - LÍŠEŃ

3 340 000 Kč

Cihlový dům se nachází v krásné rezidenční městské části Brno – Líšeň, cca 20 minut od centra města. Jedná se o byt v 2. patře v řadovém obytném domě. V domě je celkem 6 bytových jednotek. Dispozice bytu je 3+KK o rozměrech 56m2 a terasy o rozměru 4m2. Byt právě prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. V bytě zatím nikdo nebydlel a je ihned k nastěhování. Energetická náročnost budovy: C. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých..

Prodej, Byty 2+1, 56m² + 1m² balkon - Brno - Slatina

Prodej, Byty 2+1, 56m² + 1m² balkon - Brno - Slatina

3 190 000 Kč

Tento hezký byt se nachází v Brně - Slatině. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Dispozice bytu je 2+1. Rozměry bytu jsou 56,4 m2 a 1m2 balkón. K bytu náleží sklep 1,8m2. Byt je kompletně zrekonstruovaný v roce 2016. Zařízený novou vanou, WC a kuchyňskou linkou. Byt je volný ihned. Nabízíme vyřízení hypotečního úvěru za skvělých podmínek. Zajistíme Vám též odborné poradenství a kompletní právní servis. Samozřejmostí je naprosté bezpečí uzavíraného obchodu za..

PRODEJ BYTU 4+kk NA ULICI SKORKOVSKÉHO, BRNO - ŽIDENICE

PRODEJ BYTU 4+kk NA ULICI SKORKOVSKÉHO, BRNO - ŽIDENICE

4 140 000 Kč

Tento krásný byt se nachází v klidné rezidenční části Židenic, na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt v přízemí s přímým vstupem do zahrádky o rozměrech 31m2. Dispozice bytu je 4+KK o rozměrech cca 78m2. Byt je kompletně zrekonstruovaný v roce 2016. Zařízený novým sprchovým koutem, WC a kuchyňskou linkou. V exkluzivním užívání má malou zahrádku s přímým vstupem z bytu. Možnost zřízení parkovacího místa. Třída en. náročnosti: C. Nabízíme vyřízení..