Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k prodeji v kategorii byty nebo byty 3+kk" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno - REZERVOVÁNO

Prodej, Jednotka č. 1 3+kk, 53m² - Brno - REZERVOVÁNO

rezervováno

REZERVOVÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 1 se nachází v přízemí s terasou a zahradou. Dispozice je 3+KK o rozměrech 53m² + terasa o výměře 20m² a zahrada o výměře 40m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků...

Prodej, Byt č. 3: 3+kk, 83m² - Brno - Židenice

Prodej, Byt č. 3: 3+kk, 83m² - Brno - Židenice

5 980 000 Kč

Cihlový dům se nachází v klidné rezidenční městské části Židenice, na ulici Taussigova. Na pěkném místě s dobrou dostupností do centra města. Jedná se o byt v 3. nadzemním podlaží s balkónem v řadovém obytném domě. Dispozice bytu je 3+KK o rozměrech 74,3 m² a balkón o výměře 8,2m². Byt prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Energetická náročnost budovy zatím není zpracovaná, proto uvádíme G, očekává se B nebo C. K nastěhování ihned. Nabízíme..

Prodej, Jednotka č. 4 3+kk, 58m² - Brno - PRODÁNO

Prodej, Jednotka č. 4 3+kk, 58m² - Brno - PRODÁNO

rezervováno

PRODÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 4 se nachází v 1. patře s terasou. Dispozice je 3+KK o rozměrech 58m² + terasa o výměře 6m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Jednotka č. 8 3+kk, 72m² - Brno - PRODÁNO

Prodej, Jednotka č. 8 3+kk, 72m² - Brno - PRODÁNO

rezervováno

PRODÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 8 se nachází v 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 72m² + terasy o výměře 5m² a 13m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 75m² - Brno - PRODÁNO

Prodej, Jednotka č. 7 3+kk, 75m² - Brno - PRODÁNO

rezervováno

PRODÁNO REZIDENCE JELENICE. Dům se nachází v klidné městské části Brno - Bystrc, v blízkosti Brněnské přehrady. Nabízí se k prodeji 8 jednotek v přírodě. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. Jednotka č. 7 se nachází v 2. patře s terasami. Dispozice je 3+KK o rozměrech 75m² + terasy o výměře 5m² a 18m². Jedná se o novou výstavbu jednotek včetně nové koupelny, WC a kuchyňské linky. Zatím je možno uzpůsobit průběh výstavby dle klientských požadavků. Standardy pošleme na..